Події та новини

Пару рядків тексту тематичного опису сторінки
alt

АКАДЕМІЯ SMART KIDS. Як ігри для навчання подружили вчителів

У по-домашньому рідному «Сонячному Провансі», що в містечку Сатанові на Хмельниччині, зустрілися 18 вчителів. Так розпочалася історія ще однієї дружби в проекті Smart Kids. Не знайомі раніше, тепер вони вітають одне одного зі святами та діляться новинами про себе та своїх учнів.

alt

«КОРОЛІВСЬКЕ» НАВЧАННЯ ДЛЯ УЧИТЕЛІВ ПРОЕКТУ SMART KIDS

На початку листопада учасниці тренінгу Академія Smart Kids завітали до мальовничого Закарпаття. Тут, ніби в справжній королівській резиденції, учителі жили у вишуканому готелі в європейському стилі. А потім потрапили до середньовічного замку, сповненого таємниць та романтики.

alt

УЧИТЕЛІ ПРОЕКТУ «РОЗУМНИКИ» СТАЛИ СПІКЕРАМИ ДРУГОЇ ЛІТНЬОЇ ШКОЛИ

Досвідчені вчителі проекту «Розумники» – Вікторія Дроздовська, Юлія Багінська, Олена Кравчук та Наталія Білокінь – підготували та провели майстер-класи для своїх колег.

alt

Запрошуємо вчителів на літню сесію Академії Smart Kids

Нарешті, здійснилося! Маємо гучні плани на червень. Збирайте речі – і мерщій з нами до Одеси. Море уже хвилюється…

alt

Весняна сесія – перший курс Академії Smart Kids

Перший курс Академії Smart Kids – це впевнений старт для вчителя, який планує використовувати електронні ресурси. Новачків проекту «Розумники» зустрічають досвідчені тренери, автори та розробники навчальних програм Edugames. Більше практики, менше теорії. Під час майстер-класів учасники працюють за ноутбуками, тож можуть онлайн повторювати усі дії за вчителем-тренером. Так само, як це відбувається у класах «Розумники», обладнаних за моделлю Smart Class.

alt

ЧИМ ЗАПАМ’ЯТАЛАСЯ ЗИМОВА СЕСІЯ АКАДЕМІЇ SMART KIDS

Уже вдруге Академія SMART KIDS зібрала учителів, які прагнуть змін в освіті – і бажають упроваджувати сучасні хмарні технології в новій початковій школі.

alt

ЗАПРОШУЄМО ВЧИТЕЛІВ ПРОЕКТУ РОЗУМНИКИ НА НАВЧАЛЬНУ СЕСІЮ!

alt

АКАДЕМІЯ SMART KIDS: вчителі провели осінні канікули за планшетами

Випускниками першого курсу осінньої сесії стали 25 освітян проекту «Розумники».

alt

ОГОЛОШУЄМО НАБІР ДО АКАДЕМІЇ SMART KIDS!

Стартує Осіння сесія Академії SMART KIDS для вчителів початкової школи, які використовують «Смарткейс»! Скористайтеся чудовою можливістю дізнатися якнайбільше про проект «Розумники» та стати вчителем нового покоління.

alt

50 УЧИТЕЛІВ СТАЛИ ВИПУСКНИКАМИ ПЕРШОЇ ЛІТНЬОЇ ШКОЛИ «РОЗУМНИКИ»

Поки діти відпочивають на канікулах, учителі початкової школи вдосконалюють знання і навички з користування інтерактивними технологіями. Протягом п’яти днів, із 2 до 6 липня, на березі Чорного моря у м. Скадовську проводилася Перша Літня школа для вчителів проекту «Розумники».

alt

III ВСЕУКРАЇНСЬКА КОНФЕРЕНЦІЯ «РОЗУМНИКИ» (SMART KIDS)

Практичні заняття, спілкування з експертами і колегами, презентація проекту та обмін досвідом – програма заходу 31 березня була насиченою та корисною. Понад 150 вчителів та директорів приїхали з різних куточків України до Києва, щоб взяти участь у III Всеукраїнській конференції, присвяченій проекту «Розумники».


Up